Ogłaszamy.waw.pl

serwis z ogłoszeniami

[Firma] Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie

  • By WypozyczalniaOdkurzaczy.pl
  • Kategoria Dom i Ogród
  • Lokalizacja Warszawa

UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Profesjonalna wypożyczalnia urządzeń piorących. Trudnimy się dzierżawą sprzętów do czyszczenia mechanicznego. W magazynie mamy urządzenia do prania marki Karcher. Wszystkie urządzenia są dokładnie naprawiane.

Dostępne są urządzenia Karcher Puzzi 10/1. W zestawie z ekstraktorem przekazujemy dwie końcówki: do czyszczenia kanap oraz do prania dywanów.

Istnieje szansa wynajmu na jeden dzień lub na sobotę i niedzielę. Urządzenie można odebrać szybko w biurze przedsiębiorstwa. Na obszarze stolicy i podwarszawskich miast np. w Piasecznie czy Nieporęcie dostarczamy i zabieramy sprzęt wprost do mieszkania.

Powinno się czyścić kanapy conajmniej 2 razy. Dzięki dokładnemu praniu można zatrzymać na dłużej dobry wygląd narożnika. W środku tapicerki rozmnaża się duża liczba roztoczy. Oprócz tego zaświniona tapicerka nie prezentuje się zbyt dobrze.

Profesjonalne firmy ze stolicy z reguły zalecają usuwanie brudu dywanów metodą wypłukiwania. Polega ona na czyszczeniu materiału roztworem wody i chemii. To nieskomplikowana i wyjątkowo efektywna metoda, która świetnie sprawdza się w przypadku najcięższych do usunięcia plam.

Czy realne jest pozbycie się różnorodnych zabrudzeń z sofy? Oczywiście. Starannie przemyślana metoda w połączeniu z nowoczesnym odkurzaczem oraz wysokojakościowymi środkami do czyszczenia umożliwia usunąć bardzo uciążliwe plamy, jakie psuły „look” dywanu.
Nazwa (Usługa) Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenie prywatne
Dodano 24.05.2021
Miasto Warszawa
Województwo Mazowieckie
Stan Nowy

Opinie

Dodaj opinię