[Firma] Szkolenie Excel


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Witamy w witrynie internetowej firmy Langolian. Realizujemy kursy Microsoft Excel na trzech poziomach zaawansowania. Nasza bogata oferta posiada profesjonalne szkolenia MS Excel zarówno Excel dla początkujących w których kursant rozpoczynający pracę z MS Excel zapozna się m. in. z podstawowymi zasadami robienia i funkcjonowania arkuszy kalkulacyjnych, opanuje umiejętności pozwalające na pracę z arkuszami kalkulacyjnymi , czy wykonywaniem obliczeń, sporządzaniem wykresów
poprzez Excel średnio zaawansowany , który przeznaczony jest dla osób , które już poruszają się w środowisku Excela, kończąc na poziomie zaawansowanym dzięki, któremu kursant poszerzy wiedzę z obszaru analizy danych, budowania skomplikowanych formuł , grupowanie danych , tworzenie wykresów, co w przyszłości przełoży się na bardziej efektywne wykorzystanie możliwości MS Excel-a

Jeśli nie wiesz od jakiego poziomu powinieneś/powinnaś rozpocząć kurs Excel , napisz do nas e-maila, a wyślemy Ci do wypełnienia ankietę przedszkoleniową, która po sprawdzeniu przez naszego trenera, pozwoli nam zaproponować od którego poziomu zacząć kurs .

Na stronie firmy Langolian znajdziecie szkolenia z programowania w języku VBA w aplikacji Excel jak również pozostałe kursy z pakietu Microsoft Office.

W witrynie Langolian znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące programów oraz terminów poszczególnych kursów. Kursy Excel prowadzone są w trybach otwartym, zamkniętym oraz zdalnie, w zależności od potrzeb Klienta i liczebności grup szkoleniowych . Kursy Excel prowadzimy na terenie całej Polski, kursy otwarte w większych miastach, np. Toruniu, Warszawie Lublinie, Krakowie . Natomiast w przypadku kursów zamkniętych dojeżdżamy do siedzib naszych Klientów, tu zarówno termin, jak i program możemy dostosować do potrzeb i poziomu zaawansowania zgłoszonych uczestników.

Jeżeli brak czasu ogranicza Państwu przyjazd na kurs w formie otwartej , zachęcamy do zapisania się na szkolenia online/zdalne (oprócz faktu, iż kursanci nie widzą wykładowcy - kamera nie jest wymagana) forma szkoleń zdalnych niczym się nie różni od kursów Excel twarzą w twarz . Trener cały czas udostępnia ekran swojego komputera , natomiast kursanci w miarę potrzeby lub problemu z jakimkolwiek z zagadnień, mają możliwość udostępnienia własnego ekranu.
Nazwa (Usługa)Szkolenie Excel
Ogłoszenieprywatne
Dodano30.09.2023
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię