Ogłaszamy.waw.pl

serwis z ogłoszeniami

[Firma] Schody drewniane do domu na wymiar


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Proponujemy różnorakie schody drewniane na zamówienie. Jeżeli próbujesz znaleźć gustowne, dokładnie wykonane schody do przedpokoju to lepiej nie mogłeś trafić. Firma Drewdom wykonuje schody z drewna już od od ponad 30 lat – zlokalizowana pomiędzy ogromnymi połaciami lasów z szerokim dostępem do najwyższej jakości drewna. Jest to firma rodzinna z ogromnym doświadczeniem i praktyką. O schodach wiedzą wszystko! Długoletnie doświadczenie ma bezpośredni wpływ na staranność wykonania, trwałość drewna, czas pracy a także doskonały kontakt z klientem.
Fima Drewdom wykonuje schody bolcowe, wspornikowe, policzkowe, na beton itd. Obszar działa firmy to województwo lubelskie, podkarpackie i mazowieckie.

Dlaczego schody drewniane są tak popularne? Drewno jest naturalnym materiałem, który wprowadza do wnętrza ciepło i przytulność i idealnie współgra z zielonymi ozdobami, szklanymi detalami, ceglanymi wstawkami, betonowymi wstawkami itd. Drewno jest solidne i pięknie wygląda, nawet po długim czasie. Doskonale wpasowuje się wkomponowuje się w najróżniejsze style aranżacji wnętrz.

W celu zapoznania się z ofertą proponujemy kontakt telefoniczny bądź mailowy, a także wejście na stronę www Drewdom, gdzie jest pokazana galeria realizacji Drewdom.
Nazwa (Usługa)Schody drewniane do domu na wymiar
Ogłoszenieprywatne
Dodano25.02.2023
MiastoBiłgoraj
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię