[Firma] ŻYWICA na BALKON - elastyczna posadzka żywiczna na beton Sikafloor 400N


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Oferujemy wysoko-elastyczne żywice poliuretanowe do utworzenia posadzki żywicznej na powierzchni betonowego tarasu ewentualnie balkonu.
Żywica poliuretanowa kompani Sika świetnie sprawdzi się w warunkach klimatu górującego w kraju nad Wisłą - nadzwyczaj duże różności temperatur lato/zima.
Układ rozciągliwych powłok żywicznych oparty o Sikafloor 400N jest trwalszym rozwiązaniem niż zastosowanie płytek ceramicznych na tarasie / balkonie.
Oferowane przez nas pełno-elastyczne żywice na tarasy i balkony to produkt renomowanej kompanii Sika, która słynie z plastycznych układów hydro-izolacyjnych.
Sika znana jest z najlepszych produktów pod kątem gibkości, przyczepności i izolacyjności.
Zasadniczą kolorową osłonę żywiczną Sikafloor 400N proponujemy w 6 kolorach. Całość zamyka achromatyczna żywica poliuretanowa Sikafloor 410. System można uzupełnić o grunt żywiczny na podstawie kalafonii epoksydowej Sikafloor 150 / Primer Mb.
Żywica poliuretanowa stanowi wierzchnią powłokę hydroizolacyjną i równocześnie podłogę dekoracyjną.
Kalafonię nakładamy cylindrem na suchy cement. Malowanie betonu na balkonie / tarasie musi się odbywać z poprawną rezerwą, aby nie umalować okręgu nie objętego zakresem prac (po związaniu materiału żywicę możemy usunąć wyłącznie mechanicznie). W uproszczeniu można oznajmić, iż żywica Sikafloor 400N jest niczym specjalistyczna farbka do betonu do stworzenia podłogi ozdobnej.
Żywice sprzedajemy w metalicznych wiadrach 6 i 18kg.
Wysyłamy kurierem na okręgu całego kraju!
Nasi doradcy pomogą Ci skompletować twoje zapotrzebowanie i odpowiedzieć na pytania.
Zamówienie możesz zrobić co więcej poprzez telefon.
Nazwa (Produkt)ŻYWICA na BALKON - elastyczna posadzka żywiczna na beton Sikafloor 400N
Ogłoszenieprywatne
Dodano20.08.2022
MiastoKALISZ
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię