[Firma] Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Nowoczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się właściwie niezwykle dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją propozycję do wszystkich wypatrujących zawodowców z górnej półki.
Szpital Medpolonia proponuje szereg usług. W szerokiej ofercie ma rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie kłopotu i trafne postawienie diagnozy. Grono specjalistów, z pomocy których mogą korzystać pacjenci obejmuje takich medyków, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka proponuje również pomoc takich profesjonalistów, jak lekarz rodzinny Poznań i pediatra niedziela Poznań. Też medycyna pracy Poznań znajduje się w ofercie placówki.
Placówka realizuje szereg badań diagnostycznych, wśród których dostępne są również te opłacane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań i kolonoskopia Poznań to jedynie część badań, które w szpitalu można wykonać. Na szczególną uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, jaka w placówce wykonywana jest często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, które w swojej szerokiej ofercie ma szpital.
Lecznica specjalizuje się nie tylko w diagnostyce oraz leczeniu, jednakowoż również rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, obeznanych rehabilitantów. W placówce użytkowana jest fala uderzeniowa Poznań.
Placówka dysponuje najnowocześniejszym sprzętem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: skuteczną diagnostykę i efektywne leczenie. Personel dba o to, aby pacjenci czuli się w zasadzie komfortowo.
Nazwa (Usługa)Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań
Ogłoszenieprywatne
Dodano30.11.2023
MiastoPoznań
WojewództwoWielkopolskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię